Sindi e Përputhen zbulon se a është në lidhje me Gani Gërminë

0
306

Ish-protagonistja e “Për’puthen”, Sindi ka kohë që komentohet për jetën e saj private.

Duke qenë shumë aktive në rrjetet sociale, ajo ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundi, Sindi ka zhvilluar një bisedë me ndjekësit e saj dhe ju dha fund të gjitha aludimeve sa i përket jetës private.

“Shumë dyshoj se je në lidhje me Gani Gërmin”, u shpreh një ndjekës.“Jo Ganiun e kam shok, e kam si vlla”, u përgjigj Sindi.

Leave a Reply