“Si në përrallë” – vendi i fundit ku Oriola bën foto

0
244

Modelja dhe bukuroshja shqiptare vazhdon të tregojë format e saj në rrjetet sociale

Ajo është pothuajse në vendet më të bukura kur është fjala për të bërë fotosesione.

Bukuroshja shqiptare, Oriola Marashi ka postuar një set fotosh në Instagram ku shihet duke bërë poza afër një pallati që duket të jetë mbretëror.

“Kualitet muzeu”, ka shkruar Oriola karshi këtyre fotove duke lënë të kuptohet që ajo aq shumë i do këto foto saqë i cilëson se janë për “muze”. /GazetaExpress/

Leave a Reply