Shyhretja në fshat, e lumtur pranë…

0
37

Këgëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun, po vazhdon jetën e saj lukzose dhe e lumtur pranë personave më të dashur.

E angazhuar me projekte e ahengje të shumta, Shyhrete Behluli po vazhdon të jetë emër i njohur për audiencën, shkruan “Kosovarja”.

Kudo që ajo shfaqet, rezulton gjithmonë me pozitivitet dhe duke mos i munguar asnjëherë buzëqeshja në fytyrëën e saj.

Në imazhin e fundit, me shumë gjasë Shyhreti ka pozuar nga fshati, ku po e shoqëron burri dhe vajza e saj Gresa.

Për relaks, e gjithë familja kanë zgjedhur që këto ditë të nxehta t’i kalojnë në një vend të freskuar. /Kosovarja/

Leave a Reply