Shtëpia sonte ka mysafirë për Stresin dhe është Flori Mumajesi

0
190

Sonte është finalja e edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Për pesë finalistët e këtij edicioni, Artan Thaçi, Juliana Nura, Mbresa Hajrullahu, Stresi dhe Vedat Bajrami, votimet mund të bëhen nga Kosova, Shqipëria, Gjermania, Zvicra, Austria dhe Maqedonia e Veriut.

Ndërkaq, përveç kurorëzimit të fituesit/es sonte, mbrëmja ka rezervuar shumë surpriza për banorët dhe shikuesit.

Por banori finalist nuk e di se sot do të ketë një mysafirë shumë të vecantë vetëm për të dhe ai është Flori Mumajesi.

Çfarë do të ndodhë ndiqni finalen sonte për një mbrëmje plot emocione. /Prive.al

Leave a Reply