Shqipëria shkon në finale

0
79

Është mbajtur mbrëmjen e sotme në Tel Aviv të Izraelit, nata e dytë gjysëmfinale e festivalit Evropian të Këngës.

Shqipëria është përfaqësuar me Jonida Maliqin, dhe këngën “ktheju tokës”.

Maliqi ka arritur që të grumbullojë votat e mjaftueshme që të kalojë në finale e madhe të 18 majit.

Leave a Reply