Zeko publikon këngën me videoklip “I vetmi”

0
43

Këngëtari nga Prizreni, Zeko, ka publikuar këngën e tij më të re, “I vetmi”.

Një këngë ndryshe nga tjerat që ka publikuar më parë, por si duket kësaj radhe kemi të bëjmë me një dedikim, shkruan 04 Online.

Për tekstin është kujdesur vet këngëtari, ndërsa DorantBeats është kujdesur për inçizimin, miksimin dhe masterizimin.
Këngës ju ka punuar edhe një videoklip, ndërsa ajo ka gjetur mbështetje te ndjekësit e këngëtarit./04 Online

Leave a Reply