Zbulohet lidhja e vërtetë e Arilena Ara dhe Popi Kola

0
100

Popi Kola ka treguar se çfarë e lidh me Arilena Ara.


Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar Arilena Ara u përfol prej një kohe të gjatë për një lidhje të mundshme me menaxherin Popi Kola.

Këto thashetheme u nxitën nga publikimet e tyre të shumta së bashku në rrjete sociale, por si duket ka një të vërtetë tjetër të cilën e tregoi vetë Popi.

Ndërsa Popi Kola ishte i ftuar në emisionin “Ftesë në Pesë”, ai u shpreh për herë të parë në lidhje me raportin e vërtetë mes tyre.

Popi Kola u shpreh se Arilena është si një fëmijë që ai kujdeset për të, ndërsa më vonë Arilena befasoi Popin me një telefonatë në Skype ku u shpreh se ajo nuk ka as fjalë për të shprehur dashurinë prindërore që ka për të.

https://www.instagram.com/p/CCwKy1LnvlN/embed/captioned/?cr=1&v=12&wp=485&rd=https%3A%2F%2Fwww.portali.info&rp=%2Fsettadmin%2F%3Fpage%3D1%2C4%26mod%3Dcms%26tpl%3Dpost%26ptype%3Dsection%26pid%3D4%26mode%3Dcreate#%7B%22ci%22%3A0%2C%22os%22%3A51303.385000000046%2C%22ls%22%3A51294.30500000001%2C%22le%22%3A51296.80499999995%7D

Leave a Reply