Yll Limani lanson këngën ”A ki me rrejt” (VIDEO)

0
101

Yll Limani, këngëtari i cili tashmë njihet për tekstet e tij që zakonisht përçojnë mesazhe, sot ka lansuar këngën e tij më të re ”A ki me rrejt”.

Edhe kësaj radhe, teksti i këngës është shkruar nga vetë këngëtari dhe përpos që kënga është pëlqyer shumë nga adhuruesit e Limanit, ajo çfarë e bëri më të veçantë këngën është edhe videoklipi i realizuar në mënyrë të jashtëzakonshme.

Videoklipi është punuar nga ”Wonder” dhe Andi Gola e Yllka Mustafa.

Bashkangjitur gjeni videon e këngës.

Leave a Reply