Vanesa Doçi debuton në tegun turk me “Çok Kötüymüşsün” (VIDEO)

0
77

Vanesa Doçi ka publikuar këngën e parë në gjuhën turke me titull “Çok Kötüymüşsün”, shkruan lajmi.net transmeton 04 Online.

Kësaj kënge, ajo ia ka shoqëruar edhe videoklipin, ndërsa tekstin dhe muzikën e ka bërë Hüseyin Kağıt, kurse mix/masterin Emre Kıral.

Këtë projekt e ka publikuar labeli “Dark’n Dark Music”, në menaxhimin e të cilit Vanesa është që prej tani.

Më poshtë mund ta dëgjoni këngën e parë të Vanesa Doçit me titull “Çok Kötüymüşsün”.

Leave a Reply