Valdrin Sahiti ‘zbret’ në tapetin e kuq, vesh Paris Hilton për ceremoninë e MTV American Music Awards

0
90

Valdrini Sahiti ka zbritur edhe njëherë tjetër në tapin e kuq të yjeve! Këtë herë, stilisti shqiptar ka vënë duart e tij në krijimin dhe stilimin e veshjes së Paris Hilton, për ceremoninë e MTV American Music Awards.

Me fustanin e argjendtë dhe me dekoltenë e hapur në formë V-je, Hilton pozoi në tapetin e kuq, këtë herë e veshur nga një shqiptar.

Pork jo nuk është hera e parë që një yll botëror i beson veshjen Sahitit. Kujtojmë këtu Bebe Rexhën, Yvonne Ojri, Chloe dhe Halle, Cardi B dhe Kelly Rowland.

Leave a Reply