Vajza e Majlinda Bregut ‘zbërthehet’, flet hapur pas ndarjes me Erik Fullanin: Peshën e fjalës….

0
27

Kejda është shprehur se tek një mashkull vlerëson më shumë burrërinë.

Muajin e kaluar, vajza e ish-deputetes së PD-së Majlinda Bregut, Kejda i dha fund lidhjes me Erik Fullanin. U raportua se gjithçka ndodhi pasi Eriku Fullani u fotografua me një vajzë 16-vjeçare në Dhërmi, duke u puthur. Deri më dje nga dy të rinjtë nuk kishte asnjë reagim.

Por çfarë ka ndodhur së fundmi?

Kejda ka komunikuar me ndjekësit e saj në Instagram.  Teksa një prej komentueseve e pyet se çfarë ka bërë në jetë përveç fotove ajo përgjigjet: “Kam qesh, kam qarë, kam bërë shoqëri, ka udhëtuar, kam ngrënë fërgesën e nonës, kam fjet gjumë, dhe dikur mes këtyre kam shkrep dhe ndonjë foto. 

Por ajo nuk i ka shpëtuar edhe pyetjes në lidhje me meshkujt.  pyetur se çfarë pëlqen më shumë te një mashkull, Kejda thotë pa hezitim ‘’burrërinë”, çka tregon që mesa duket Fullani tek ajo nuk e ka treguar.  

Postimet në Instastory

Leave a Reply