Vajza e Danit publikon pamje të reja nga fejesa, po duket ‘përrallore’

0
101

Fjanda është vajza e këngëtarit të njohur kosovar, Ramadan Krasniqit.

Ajo u bë e njohur fal famës së babait të saj, shkruan ORAinfo.

Fjanda është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo u fejua pak ditë më parë, e sot ka publikuar disa pamje të reja dhe shumë të bukura.

Leave a Reply