‘Unë mbarova për ty!’/ Arbana s’druhet, ia shpreh hapur çfarë ndjen Eduartit, VIDEO teksa e sheh gjithë dashuri

0
85

Moderatorja e njohur Arbana Osmani nuk lë vend pa e shprehur dashurinë për të dashurin e saj, regjisorin Eduart Grishaj. 

Së fundmi ajo ka postuar disa video teksa këndon një këngë tejet romantike, dhe sheh gjithë dashuri nga kamerat, të cilën me shumë gjasa po e mban Eduarti. 

Të dy janë nisur drejt Shkodrës, qytetit të tij të lindjes, ku Arbana do të promovojë librin e saj më të ri të gatimit. 

Leave a Reply