U takuan në Paris, futbollisti i njohur bën lëvizjen e rradhës për Beatrix Ramosaj (FOTO)

0
88

Këngëtarja e njohur shqiptare, Beatrix Ramosaj është një ndër emrat më të përfolur në median rozë dhe shumë e dashur për publikun shqiptar. 

Beatrix është shumë aktive në rrjetet sociale nga ku poston një vazhdimisht momente nga jeta e saj.

Së fundmi për Halloween, ajo sëbashku me kushërirën e saj Anxhelina Hadërgjonaj festuan në Paris ku u takuan me Neymar dhe Mbappe.

Foto nga Instagrami i Beatrix

Siç duket shoqëria mes Beatrix dhe futbollistit francez është përforcuar edhe më shumë, pasi sëfundmi Mbappes ka pëlqyer foton e këngëtares shqiptare.

Kjo lëvizje pas takimit të tyre ngre dyshime për diçka më  shumë mes dyshes.

Leave a Reply