U ofenduan rëndë ai dhe Mozziku, Getinjo vjen me reagim të papritur

0
63

Dy vëllezërit nga Ferizaji, Mozzik dhe Getinjo, janë dyshja më e dashur për publikun shqiptar.

Gjatë kësaj sezone ata kanë qenë shumë aktiv edhe me projekte muzikore ku nuk mungonin koncertet e shumta që vëllezërit ishin të pranishëm.

Së fundi, reperi Getinjo ka paralajmëruar këngën e tij të re përmes një postimi në rrjetet sociale teksa ka shkruar: “Definitivisht”.

Komentet ishin të shumta, por Getinjo zgjedhi të replikojë me ndjekësin i cili ofendoi atë dhe Mozzikun.

“Definitivisht m** je me Mozzikoviq bashkë me të”- shkroi ai.

Ani, mos u bë mizë, mos na ndjek”, ia ktheu Getinjo.

Leave a Reply