U ‘mbyll’ gojën të gjithëve! Morena Taraku konfirmon lidhjen: Jam e lumtur, boll folët

0
131

Disa ditë më parë disa faqe në rrjetet sociale publikuan mesazhe të rreme të cilat pretendonin se disa djem kishin folur me këngëtaren, Morena Trakaun, ndërkohë kjo e fundit i ka mohuar. Mdaje ditën e sotme ajo ka vendosur t’ua mbyllë gojën të gjithëve kështu që ka dhënë dhe detaje tjera nga jeta e saj personale.

Në një postim në rrjetet sociale ajo është shprehur hapur se është një një lidhje dhe është mjaft e lumtur, duke shtuar se është e kot që të diskutoni më për atë. Mirëpo ajo nuk ka thënë se më kë dhe se sa ka me djalin që i ka rrëmbyer zemrën.

 “Edhe meqë ra fjala, jam në një lidhje dhe jam e lumtur. Kështu që boll folët kot’, ka shkruar këngëtarja.

Postimi i Morena Tarakut

Kujtojmë se para disa kohësh Morena Taraku ka qenë e lidhur me miliarderin iranian, Sasha Sobhan, me të cilin i dha fund pak muaj pasi u zbulua nga mediat. Ai është djali i Ahmed Sobhani, ish ambasador i shtetit iranian në Venezuelë që është shquar për lidhjet e afërta përfshirë edhe ato biznesore me liderin e dikurshëm, Hugo Chavez.

Leave a Reply