U kthyen prapë bashkë? Liberta Spahiu “rindez” rrjetin, fton Flori Mumajesin në emision, ç’po ndodh mes tyre

0
94

Viti i ri do të pritet me shumë surpriza dhe emisione të reja. Edhe në Kosovë, emisionet rozë do të mbledhin emrat më ‘in’ të skenës për të festuar. 

Moderatorja e njohur Liberta Spahiu ka menduar që të rikthejë në ekra emisionin “Prive Reality”, ku personazhe të ndryshëm mblidhen bashkë në një shtëpi për të kënduar e festuar. 

Një prej të ftuarve për këtë vit është edhe…Flori Mumajesi. Mesa duket kantautori dhe moderatorja kanë vënë paqe mes tyre. Të dy u përfolën gjatë nga mediat rozë se kanë qënë në një lidhje dashurie, e cila përfundoi vite më parë. 

Ndërkohë që historia është rikthyer në vëmëndje sërish në nëntor të këtij viti, ku edhe u përfol për një ribashkim të çiftit. Të jetë e vërtetë?

Leave a Reply