Trazohen ujërat në Big Brother, kush është banorja më e re

0
198

Në shtëpia e Big Brother Vip futen herë pas here banorë të rinj të cilët duken se sjellin një fryme tjetër dhe ndryshojnë balancat e formuara.

Megjithatë emri më i ri që pritet të behër pjesë e shtëpisë më të famshme në Shqipëri është Besiana Mehmeti ose siç njihet për publikun Big Mama.

E njohur për natyrën e saj shpërthyese dhe thënien e mendimeve pa filtra, ajo do të jetë një hyrje mjaft e lezetshme. Duket se tani gjerat do të bëhen vërtet interesante brenda shtëpisë.

Leave a Reply