Tea Trifoni flet për herë të parë pë lidhjen me Beartin: Po jam me të! Produksioni e dinte

0
104

Tea Trifoni, konkurentja e Përputhen e cila është në qëndër të mediave rozë për shkak të zbulimit të lidhjes së saj me Beartin ka vendosur ta sqarojë historinë me zë dhe figurë.

Tea nis videon duke pohuar se po është në një lidhje me Beartin e se produksioni ishte në dijeni të romancës mes tyre. Ish-konkurentja nis historinë duke treguar se lidhja mes tyre nisi që pas takimit të parë që zhvilluan në një mobileri, më pas nisën të flisnin me mesazhe derisa Tea shkoi deri në Kosovë për ta takuar, takim ky që sipas saj dihej dhe nga Olsa Muhameti.

Ndër të tjera ajo shton se dhe Andi ishte në dijeni të lidhjes së saj me Beartin mirëpo të dy prisnin që produksioni ti largonte.

Leave a Reply