Të shtrirë në shtrat, Fero nuk i reziston dot Arbenitës. Poston në Instagram video nga momentet intime, reperi: “Shikoni se si i puth këmbët..”

0
107

Arbenita dhe Fero janë një nga çiftet më të komentuara në media për shkak të romancës së tyre. Ata shpesh herë ngacmojnë mediat dhe ndjekësit me postimet që publlikojnë në rrjetet sociale të cilat na bëjnë të dyshojmë nëse ata vazhdojnë të jenë së bashku apo jo.

Mirëpo ditët e fundit, çifti është duke shijuar dashurinë e tyre pas karantinës në Kosovë.
Ishte Fero ai i cili ka postuar video nga momentet e tyre intime. Reperi ka ndarë një video teksa i puth këmbët modeles.

“Shikoni sesi Fero i puth këmbët…”- thotë ai, teksa të dy nisin të qeshin me këtë veprim.

Leave a Reply