Të ndarë por sërish bashkë!/ Edhe pse Dafina Zeqiri zgjodhi punën para Dj Geek nuk qëndron dot larg tij, ja si e quan

0
58

Këngëtarja shqiptare Dafina Zeqiri dhe Dj i saj, DJ Geek nuk kanë shumë që i kanë dhënë fund lidhjes së tyre. Mirëpo duket se ata kanë vendosur që ndarja të mos ndikojë në shoqërinë e tyre apo në aspektin profesional duke qënë se punojnë së bashku.

Së fundmi Dafina ka postuar një ‘instastory’ aty ku shihet nën shoqërinë e Dj Geek dhe shoqes së saj.
Ajo që na bën përshtypje është se Dafina e quan ‘mik” ish të dashurin e saj duke lënë mënjanë romancën që kanë pasur.

Dj Geek

Me dy miqtë e mi tek Miqt”, ka shkruar Dafina duke etiketuar Dj Geek dhe Nora Haxhën.

Kujtojmë se ndarja mes çiftit erdhi pasi kengetarja arriti në një pikë që duhet të zgjidhte mes punës dhe romancës duke vendosur kështu për të parën.

Leave a Reply