“Të hakmerrem?”/ Jonida Maliqi këshillohet me të ëmën pas historisë së Hyrremit: Sulltanesha madhe ti, krahasime koti

0
127

Jonida Maliqi shpesh herë poston në rrjetin social Instagram video me mamanë e saj, aty ku herë pas here krijojnë disa debate të vogla mirëpo arrijnë të bëjnë publlikun për të qeshur.

Pak minuta më parë, këngëtarja postoi në instastory një video, aty ku shihet mamaja e saj e cila po shikon televizor. Biseda e tyre duket se është e lidhur me telenovelën e Hyrremit, dhe Jonida pyet të ëmën se nëse do bënte mirë nëse do hakmerrej ndaj njerëzve që i kanë bërë keq.

Këngëtarja e lidhi gjithë këtë gjë me telenovelën pasi aty ndodhin shumë intriga mes personazheve.

E ëma e Jonidës shprehet se duhet të hakmerret pasi nëse nuk e bën do e shkelin me këmbë.

Pjesë nga biseda:
Mamaja e Jonidës:  Do të të shkelin me këmbë
Këngëtarja:  Mirë mi mami, nga hakmarrja çfarë zgjidh në fund të fundit?
Mamaja e Jonidës: Në fund të fundit, lehtësohesh
Këngëtarja:  Si thua ti, të hakmerrem unë për njerëzit që më kanë bërë keq?
Mamaja e Jonidës:  Ua ti sulltanesha madhe, futja kot bën ca krahasime koti

Leave a Reply