Tayna nis pushimet në Stamboll, atraktive si gjithmonë

0
108

Tayna është mjaft e angazhuar me projekte muzikore dhe koncertet në vende të ndryshme.

Por, edhe krahas kësaj ajo ka gjetur kohë për t’u relaksuar teksa ka nisur pushimet, në Turqi.

Rep-artistja e njohur po qëndron në Stamboll dhe nga atje nuk i ka lënë të painformuar adhuruesit e saj të shumtë.

Reperja nga Prizreni ka sjell foto, por edhe video të ndryshme teksa vuri ë pah asetet e saj joshëse në poza provokuese.

Ndryshe, Tayna së fundi po e shijon suksesin e këngës “Sicko”, ndërsa ka nisur punën për këngë të reja./Indeksonline/

Leave a Reply