Tayna i lë fansat ‘pa mend’, shfaqet me të brendshme dhe krah engjëlli

0
215

Këngëtarja shqiptare Tayna vazhdon t’i mahnit ndjekësit e saj me pozat provokuese që i poston në rrjetet sociale.

Këtë herë artistja u shfaq me “krah engjëlli” dhe me të brendshme ngjyrë të bardhë.

Tayna pasi postoi fotografinë mori komente të shumta nga ndjekësit e saj.

Nuk dihet nëse këngëtarja do të lansojë projekt të ri e veshur me “krah engjëlli”, apo është vetëm një foto e saj e radhës. /Express/

Leave a Reply