Tayna dhe Elvana Gjata bëjnë xing duke u shfaqur me të njëjtat bikini, çmimi, jo pak i kripur

0
107

Ditën e sotme, dy këngëtaret e dashura për publikun, Tayna dhe Elvana Gjata janë shfaqur me fotot provokuese me rroba banje në Instagram. Tayna publikoi një Instagram dy foto nga Los Angelos, në një prej tyre ajo shfaq linjat e saj perfekte me veshje provokuese.

View this post on Instagram

queen tings.

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ndërsa disa orë më pas ka qenë këngëtarja Elvana Gjata, e cila ka publikuar disa foto ku ndodhet në një jaht në mes të detit.

View this post on Instagram

@jlconsultingalbania

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Mirëpo ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje janë rrobat, të cilat kanë veshur të dyja këngëtaret. Rrobat e banjos janë njësojë bardhë e zi nga Channel dhe kushtojnë jo më pak se 708 euro.

Modeli origjinal i Channel dhe Elvana me Taynen

Leave a Reply