Stresi jep lajmin e HIDHUR, shokon ndjekësit me fotot e arkivolit në Instagram pasi humbi qenin: Lamtumirë! Askush s’e kupton dhimbjen për ta…

0
172

Reperi Stresi ka ndarë me ndjekësit e tij një lajm të hidhur pasi ditën e sotme qeni i tij ka ngordhur.

Stresi ka publikuar në instastory dy foto, aty ku shihet qeni i tij i bardhë Dei në arkivol. Fotot kanë shokuar të gjithë ndjekësit e reperit pasi një lajm i tillë nuk pritej.

‘Lamtumire Dei. Askush smund ta kuptoje dashurinë apo dhimbjen për të, vetëm kush e ka provu vetë‘- janë fjalët prekëse që reperi shkruan krah dy fotove të shoqëruar me emoji të mërzitur dhe ato në formën e lutjes. Qeni i Stresit- Instastory

Duket se Stresi ka pasur një lidhje shumë të fortë me qenin e tij dhe humbja e këtij të fundit e ka bërë shumë emocional.

Leave a Reply