Sinan Hoxha bëhet baba për herë të dytë, bashkëshortja Andrra Destani ka sjellë në jetë djalin e tyre

0
156

Këngëtari Sinan Hoxha dhe bashkëshortja e tij, Andrra Destani janë bër prindër për herë të dytë.

Andrra ka sjellë në jetë ditën e sotme djalin e tyre të dytë duke sjellë lumturi dhe gëzim në familje.

Lajmin e ka bërë me dije vetë Andrra me anë të një postimi në Instagram, ku ka ndarë një foto të foshnjës së sapolindur dhe shkruan “e gjithë bota është e imja. Faleminderit Zot”.

Postimi i Andrra Destanit

Të njëjtën foto e ka postuar edhe këngëtari Sinan Hoxha në rrjetet sociale. Çifti janë prindër dhe të një djali, Ansi i cili ka lindur në Maj të 2016.1 / 10

Andrra Destani dhe Sinan Hoxha

Leave a Reply