“Sillu pshtillu” publikohet nga Loki (VIDEO)

0
161

Kohëve të fundit e kemi parë duke bashkëpunuar me këngëtarin e njohur, Sinan Vllasaliu, dhe jo vetëm. Madje, ai po vlerësohet si kopje e tij.

Loki, sot ka publikuar këngën e re, “Sillu Pshtillu”, e cila siç duket do të jetë njëri nga hitet e kësaj vere.
Ghulo është kujdesur për tekstin e këngës, të cilës ju ka punuar edhe një videoklip./04 Online

Leave a Reply