Si kurrë më parë, pa make-up dhe me veshje popullore, Trejsi Sejdini lë pa fjalë fansat me pamjen e saj (FOTO)

0
47

Ish-Miss “Universe Albania 2018”, Trejsi Sejdini, ka ngritur së fundmi temperaturat me një foto të publikuar në rrjetet sociale.

Bukuroshja nga Elbasani ka vizituar qytetin e Krujës, ku ka realizuar edhe një set fotografik paksa ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

Në foton e publikuar në profilin e saj në “Instagram”, modelja se.ksi duket e mahnitshme e veshur me veshje popullore të Krujës, duke lënë pa fjalë fansat me pamjen e saj.

“Jam shume e lumtur qe vizitova qytetin e Krujes, nje vend plot me tradita dhe zakone. Gjithashtu se bashku me Klevin Halili, u munduam te realizojme nje set ku te nxjerrim ne pah kulturen e vendit tone, me veshje mbi 100 vjecare. Cdo gje qe une kam veshur eshte e punuar me dore dhe trashegojne nje histori te mbartur prej vitesh. Ps: NoMakeUp”, shkruan Trejsi krahas fotos që ka marrë mijëra pëlqime.

Leave a Reply