Shkurte Fejza shërohet nga koronavirusi

0
121

Këngëtarja kosovare, Shkurte Fejza së bashku me bashkëshortin e saj janë shëruar, pasi çifti ishin të infektuar me Covid-19.

Përmes një shkrimi në rrjetin social “Facebook”, ajo ka falënderuar

Përmes një shkrimi në Facebook, ajo ka falënderuar mjekët dhe familjen e saj për kujdesin ndaj tyre.

Postim i plotë i këngëtares:

Përshëndetje miqësia ime.

Pas dy javë përballje të rënda me Covid 19 por duke ju falenderuar

angazhimit maksimal të fëmijëve tanë për shërimin tone dhe mjekëve të nderuar dr. Arben Vishaj dhe dr. Behxhet Osmani ja pra sot po ju shkruajm me Hajrushin sërish dhe iu informojmë se ia dolëm me sukses.

Kujdes ruajeni shëndetin

Leave a Reply