Se*s, alkool, drogë dhe shumë femra/ Baby G shpreh dëshirën për të qënë pjesë e festave të Dan Bilzerian: Dua dhe unë kështu

0
105

Këngëtarja Baby G ka marrë një pauzë në muzikë pasi u bë një kohë e gjatë që nga publikimi i projektit të saj muzikor.

Duke qënë se ajo ka qëndruar për shumë kohë në izolim për shkak të koronavirusit, Baby G ka shfaqur dëshirën për të shkuar në party e saktësisht të shkojë në një si ato që Dan Bilzerman organizon.

Festat e tij janë të mbushura me alkool, drogë, shumë femra të bukura që shumicën e kohës janë vetëm me bikini, dhe muzikë të lartë.

“Dua një party si këto pas gjithë kësaj”, shkruan Baby G në instastory aty ku ka postuar një video nga një festë e çmendur e Dan.

Baby G

Leave a Reply