Ryva Kajtazi vjen me fotografi në veshje tradicionale

0
88

Ryva Kajtazi e ka postuar një foto ku shihet me veshje tradicionale.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Ryva Kajtazi, ka filluar të bëhet aktive në rrjete sociale.

Ajo po publikon më shpesh foto, si me familjarët ashtu edhe e vetme.

Pavarësisht se është nënë e dy fëmijëve, Ryva ka arritur ti ruajë format trupore dhe vazhdon të duket po aq atraktive sa në fillimet e saj të karrierës.

Ajo së fundmi ka vendosur ta realizoj një foto me veshje tradicionale dhe komentet pranë postimit ishin shumë pozitive.

Leave a Reply