Rrëfimi i Leonora Jakupit, tregon cila ishte kërkesa e fundit e babait për të (VIDEO)

0
46

Këngëtarja Leonora Jakupi ka folur për etapa të ndryshme të jetës së saj.

Mes tjerash, këngëtarja tregoi kërkesën e herës së fundit kur ishte parë me babanë e saj të ndjerë.

Këngëtarja duke folur në emisionin ‘Prive’ në Klan Kosova ka treguar se kërkesa e babait ishte pikërisht që Leonora të bënte një këngë për luftën.

Ndërkohë ajo ka treguar nëse është gati për tu bërë nënë dhe se sa ka ndikuar e mbesa në planifikimin e saj familjar.

Leave a Reply