Rita Ora vjen me fotosesion të mahnitshmëm për “Numero Berlin”

0
71

Rita Ora duket e mahnitshme dhe seksi në fotosesionin e ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, sot feston ditëlindjen e 30-të, shkruan lajmi.net.

Sigurisht se urimet e dhuratat nuk kanë munguar për ‘vajzën e ditëlindjes’, por edhe ajo ka një dhuratë për fansat sot në ditëlindjen e saj.

Ajo u ka bërë një dhuratë fansave disa fotografi ku ka pozuar për revistën e famshme ‘Numero Berlin’, për të cilin ka realizuar një fotosesion të mahnitshëm.

“Në ditëlindjen time jam shumë e lumtur të ndaj kopertinën dhe të pozoj për Numero Berlin. Ju i keni këto për tani, por qëndroni të gatshëm pasi unë ndoshta do të postoj shumë më tepër.
Faleminderit për ekipin e mrekullueshëm që realizuan këtë fotosesion”, është shprehur ndër të tjera këngëtarja shqiptare me famë botërore.

Leave a Reply