Rita Ora në një lidhje të re dashurie! Fotografohet për herë të parë pranë të dashurit të ri

0
57

Ditë më parë në media qarkulluan foto të këngëtares shqiptare Rita Ora e cila ishte në shoqërin e një mashkulli- për të cilin u përfol se mund të kishte nisur një histori dashurie.

Në atë kohë identiteti i tij nuk u zbulua mirëpo mediat amerikane kanë arritur që jo vetëm ta identifikojnë por dhe të gjejnë profesionin e origjinën e tij.

Rita Ora

Këngëtarja, 29 vjeç, thuhet se po kalon një romancë me një regjisor me origjinë greko-franceze, që quhet Romain Gavras.

Rita Ora se është lidhur me Romain Gavras gjatë karantinës dhe sipas miqve, çifti janë “të dashuruar prej muajsh”. Gavras ka krijuar edhe videot muzikore për M.I.A dhe Kanye West me Jay-Z, “No Church in the Wild” në vitin 2012.

Rita Ora

29-vjeçarja dhe krijuesi i videove muzikore, 39-vjeçar, u fotografuan duke u kthyer në shtëpinë e saj në orët e para të mëngjesit.

Leave a Reply