Rina, bombardon edhe sonte me foto të nxehta

0
89

Këngëtarja Rina Balaj ka vazhduar aktivitetin e saj në Instagram me foto provokative

Pasi lansoi këngën e saj Rosita, Rina balaj nuk po di të ndalet.

Këngëtarja dhe reperja kosovare ka qenë në fokus këto ditë pasi që lansoi klipin “Rosita”, një këngë kjo kontraverse ku mikja e saj lesbike i kërkon Rinës që ta ketë partnere dashurie.

Megjithatë, Rina ka tjera aspirate dhe dëshiron që me të te këtë vetëm marrëdhënie si mike.

Kujtojmë “Bad Rosita” e Rinës është klikuar më shumë se 3.4 milionë klikime në youtube. /GazetaExpress/

Leave a Reply