Rikthim apo…? Ledri Vula bëhet nostalgjik dhe poston takimin e vjetër me Babastars

0
75

Mjaftoi një foto e postuar dje në llogarinë e instagramit të këngtarit Ledri Vula, me miqtë e vjetër te Babastars, menaxherit të këtij labeli Dekorim Sahiti dhe anëtarëve si Majk, Cozman dhe DJ Jungle, që na bëri të mendojmë se diçka po zihet.

Duhet thënë që Ledri ka qënë pjesë e grupit deri në vitin 2012, për të vazhduar pastaj karrierën solo pa qënë pjesë e ndonjë labeli.

Nuk dihet ende nëse do ketë nje bashkëpunim mes tyre por le të shpresojmë për një rifillim të mbarë.

Leave a Reply