Remzie Osmani nuk e lëshon fronin, vazhdon t’i bëjë konkurencë rejës së vet (FOTO)

0
53

I ka qëndruar besnik këngës së mirëfilltë shqipe, dhe njihet që nuk ka patur probleme në rrugëtimin e saj, shkruan 04 Online.

Remzie Osmani është këngëtarja që nuk është mposhtur nga ndryshimet e mëdha në muzikë, për dallim nga kolegët e saj të cilët kanë pësuar ndryshime drastike.


Këngë të bukura, videoklipe të punuara deri në detale, madje edhe bashkëpunime të cilat janë mirëpritur nga ndjekësit e saj, janë disa nga sukseset e saj.
Së fundmi Remzia është bërë vjehërr, me ç’rast dasma e djalit të tij, Hamzës më Gëzimen, ishte ndër dasmat më të bukura dhe më të përfolura në showbizzin shqiptar.


Anipse Gëzimja është e re në moshë, si duket Remzia nuk i hapë rrugë për dukjen dhe veshjet.
Secila e veshur me shije, por siç duket vjehrra vazhdon ende të jetë në fron duke i bërë konkurencë rejës së vet./04 Online

Leave a Reply