“Qebap drejt nga Kosova”, Dua Lipa reklamon ushqimet tradicionale në Instagram

0
63
Dua Lipa - Këngëtare

Këngëtarja shqiptare Dua Lipa ka reklamuar disa nga ushqimet shqiptare në Instagramin e saj.

Teksa po shijon pushimet në jug të vendit në Jaht së bashku me familjen dhe të dashurin e saj Anëar Hadid, Dua pa postuar qebap dhe qoftet kosovare në rrjetin e saj social.

“Qebap direkt nga Kosova”, shkruan Dua.

Leave a Reply