Pse Luana nuk e uroi Fifin për 27-vjetor, krisja e dytë mes dy mikeve

0
100

Këngëtarja Filloreta Raçi, e njohur si Fifi festoi ditën e djeshme ditëlindjen e njëzet e shtatë mes miqsh e dashamirës.

Siç është bërë e zakonshme, ditën e ditëlindjes, miqtë urojnw njëri-tjetrin me postime kujtimesh në instastory por ajo që u vu re ishte mungesa e Luana Vjollcës.

Moderatorja nuk bëri asnjë postim për këtë ngjarje madje u ndje dhe mungesa e saj në festën e ditëlindjes, të organizuar mbrëmjen e djeshme nga këngëtarja.

Por, kjo nuk është hera e parë që dy mikeshat e ekranit grinden me njëra-tjetrën. Disa kohë më parë u përfol që pati një mosmarrëveshje që i kushtoi Fifit ikjen për disa episode nga emisioni.

Leave a Reply