Prova e dashurisë! Biznesmeni turk gdhend në trup emrin e Gentës

0
108

Këngëtarja e njohur shqiptare, Genta Ismajli, është në lidhje dashurie me biznesmenin turk prej muajsh tashmë. Ata duken shumë të dashuruar me njëri tjetrin dhe ne presim prej tyre hapin e rradhës.

Dyshja ndajnë fotografi të ndryshme me fansat e tyre, mirëpo një fotografi e fundit ka habitur të gjithë.
Biznesmeni është shumë i dashuruar pas këngëtares dhe këtë e ka treguar më së miri me gjestin e tij të fundit.

Ai ka bërë një tatuazh gjigant për të. Usta ka gdhendur në krah emrin e Gentës dhe këtë e ka treguar me anë të disa fotove të publikuara në Instagram.

Tatuazhi, Genta

Genta Ismajli për një kohë ka lënë anash angazhimet në muzikë, ndërsa po e shijon lidhjen me biznesmenin turk.

Leave a Reply