Po xhironte një baladë, Soni Malaj nuk i mban dot të qeshurat, çfarë ndodhi në prapaskenë

0
31

Soni Malaj, këngëtarja e njohur shqiptare ka treguar se realizimi i këngëve dhe i videoklipeve nuk është aq i lehtë sa ne mendojmë.

Duke shfaqur pjesë nga videoklipi i baladës së saj “Përgjithmonë” këngëtarja ka postuar pjesë nga prapaskena me anë të një videojë ne Instagram ku ajo e ka vështirsuar videoklipin sepse nuk mbante dot të qeshurat.

“Çfarë ndodh realisht pas xhirimeve të mia” ka shkruar ajo krah videos duke shprehur se së shpejti do të vijë me projekte të reja.

Leave a Reply