Përqafuar dhe të pandarë, Flori Mumajesi për herë të parë s’rezervohet me Liberta Spahiun, live në emision (VIDEO)

0
91

Prej kohësh janë përfolur për një lidhje, por Flori Mumajesin dhe Liberta Spahiun nuk i pamë kurrë bashkë. Megjithatë pas zërave për lidhje dhe ndarje, duket se dyshja simpatike kanë vendosur të trëgojnë afeksionin për njëri-tjetrin në emisionin e drejtuar nga vetë Liberta Saphiu “Prive”.

Përqafuar e të qeshur, këngëtari Flori Mumajesi dhe moderatorja Liberta Spahiu kanë kaluar një natë të paharruar. Në puntatën speciale për natën e ndërrimit të viteve, duket se Liberta ka menduar surprizën perfekte për publikun, duke shfaqur përkrah të dashurin e shumëpërfolur, Flori Mumajesi.

“Kemi shumë për të thënë, por nuk preferojmë!!”- tha në një moment të emisionit Liberta, duke preferuar të mos zgjatet tek marrëdhënia e tyre.

Megjithatë, duket se midis tyre ajo që ka mbetur është një miqësi e mirë, dhe të dy kanë preferuar të mbeten të rezervuar lidhur me zërat për romancën e dikurshme mes tyre.

Leave a Reply