Përfunduan në gjykatë, Getoari dhe Krenar Çoçoj sheshojnë marrëdhënien, shkak Luana Vjollca

0
96

Moderatorja e njohur Lauana Vjollca dhe i dashuri i saj Krenar Çoçaj, nuk e kanë bërë publike lidhjen e tyre dhe gjithmonë mundohen ta mbajnë sa më të fshehtë të jetë e mundur.

Por gjithmonë është zbuluar se ekziston një lidhje mes tyre, kjo e zbuluar nëpërmjet reperit të njohur e njëkohësisht kunatit të Luanës, Getoarit i cili vazhdimisht është fotografuar me Krenarin, edhe pse kohë më parë të dy përfunduan ën gjykatë për një sërë zënkash.

Përmes një fotoje të publikuar  nga Newsbomb, është parë që Krenari dhe Getoari kanë drekuar sëbashku në një restorant këtu në kryeqytet.

Përfundimisht kjo është një tjetër provë e fortë që vërteton  romancën e Luanës dhe Krenarin.

Gjithashtu u vu re edhe gjatë ditëlindjes së Luanës, ku Getoari postoi foto në Instagramin e tij me Krenarin. Fakt ky që zbulon se i dashuri i Luanës nuk ka munguar në ditëlindjen e  saj.

Leave a Reply