‘Për kokën e plakës!’/ Në një lidhje me Rinën, reperi shqiptar nga Greqia ‘i çméndur’ pas mbretit të tallavasë: S’bëj dasëm pa Muharremin!

0
85

Reperi SinBoy dhe Rina janë në një lidhje. Çifti ka dhënë intervistën e parë së bashku në emisionin “Mirage” ku edhe kanë treguar si janë njohur dhe për sa kohë janë bashkë.

Të dy janë në një lidhje për më shumë se një vit dhe kanë takuar familjet e njëri-tjetrit. Planet për martesë? Mesa duket janë shumë të afërta por reperi, i cili jeton në Greqi ka një kërkesë specifike pa të cilën nuk pranon të lidhë kurorë.

Pjesë nga intervista:

Sin Boy: Kemi për të bërë dasëm do marrim Muharrem Ahmetin. Për kokën e plakës, Muharrem Ahmetin kam për të marr.

Pyetje: Je e gatshme?

Rina: Ne po të duam martohemi tani. A do martoheshe me mua?

Sin Boy: Pa Muharrem Ahmetin jo!

Rina: E ka bërë plan. Muhamet Ahmeti është i sigurtë 100% veç nusja i ka mbetur

Shiko minutën e 5-të

Leave a Reply