Pas sherrit me Noizy-n shprehet Meriton Mjekiqi

0
52

Një komenti që bëri Big Kik, i ftuar në emisionin e Meritonit Mjekiqit “Gjoni’s Black”, ku u shpreh se Noizy e kishte hequr pa asnjë arsye nga grupi OTR shkaktoi nxehjen e këtij të fundit.

“Po nuk u përmend Noizy s’ka lajm. Ai emision është bo për mu nëse nuk e keni vënë re Noizy, Noizy, Noizy, Noizy, Noizy. E di që ju dhemb suksesi im por ky ka qenë plan i zotit jo i imi dhe krejt estrada të bëhet bashkë s’mund ta ndryshojë këtë. I’m unstoppable”,- shkruante ndër të tjera asokohe Noizy.

I ftuar në emisionin “Roped With Olsi”, Meritoni u tregua i rezervuar përsa i përket përplasjes së tyre, por shtoi se pavarësisht gjithçkaje, Noizy nuk e ka cënuar tek jeta e tij personale.

“Sot kemi ardhur për qejf me fol për gëzim me Meritonin. Gjakrat janë të nxehta ose jo, ai ka punën e vet dhe unë timen. Kështu kanë ndodhur deri tani keqkuptimet e vogla. Të paktën Noizy e ka deri në një masë, edhe pse bën gjëra tek pjesa e familjes ka kujdes se është familjar dhe vetë. Jemi gjithmonë pro të mirës.”, është shprehur Meritoni.

Leave a Reply