Pas deklaratës së Donaldit, Arjani i del në krah Borës: Je më e mira

0
124

Pas puthjes së famshme në “BBV” mes Donaldit dhe Borës, të gjithë fansat prisnin një ribashkim mes tyre. Mirëpo duket se Donaldit nuk iu bë vonë për të, ku ai nisi një histori të re dashurie me Beatrixi.n

Ka pasur reagime të shumta nga personazhet publike, të cilët i kanë dhënë përkrahje Borës përmes postimeve në rrjetet sociale, shkruan Indeksonline.

Në puntatën e djeshme të “Për’puthen”, Bora më të filluar emisionin mori një kompliment nga miku i saj, Arjan Konomi i cili është edhe opinionist në program.

“Je bërë shumë elegante sot me këtë veshje. Të shkon shumë dhe në këto ditë që janë me atmosferë të zymtë, që ka filluar i ftohti, që është si shi, kanë filluar gripërat, ti rrofsh që na jep energji pozitive. Të kemi prezantuesen më të mirë në Shqipëri. Një duartrokitje të fortë“.

Leave a Reply