Pas Çiljetës edhe Marina Vjollca mbulohet me shami, poston foton nga xhamia: Sot gjatë vizitës…

0
66

Moderatorja Marina Vjollca ka vendosur që t’i kalojë ditët e para të vitit të ri në Dubai bashkë me motrën e saj Luanën dhe më bashkëshortin Getoar Selimin. 

Marina ka postuar një foto teksa ka vizituar një nga xhamitë e vendit dhe për respekt ka vendosur një shall të zi mbi kokë. 

“Sot gjatë vizitës në “Sheikh Zayed Mosque”,”-shkruan Marina krahas fotos që ka shpërndarë për ndjekësit e saj.

Postimi i Marinës

Po ju si mendoni i shkon? Pas Çiljetës, edhe Marina bëhet personazhi i dytë shqiptar që është mbuluar me shami. Këngëtarja Çiljeta ka pranuar se është një myslimane e devotshme dhe gjen kënaqësi në fenë islame. 

Leave a Reply