Oriola Marashi nuk pret dot më, provon fustanet e nusërisë pas propozimit të martesës nga Eros Grezda

0
136

Eros Grezda dhe Oriola Marashi duket se i kanë dhënë një tjetër drejtim marrëdhënies së tyre.

“Panorama Plus” shkruan se, Eros Grezda i ka propozuar për martesë Oriola Marashit dhe se kjo e fundit ka nisur provat për fustanin e nusërisë.

Cifti janë në ditët e tyre të lumturisë pasi po përjetojnë një romancë dashurie prej muajsh. Ata së fundmi kanë ndarë dhe foto e komente romantike kundrejt njëri-tjetrit në rrjetet sociale duke treguar kështu publikisht dashurinë që kanë.

Grezda ashtu sikurse Oriola janë shumë të suksesshëm në fushat e tyre. Tashmë futbollisti është në ekipin e Kroacisë ndërsa modelja është një ndër më të kërkuarat në vend.

Dasma e tyre do bënt bujë të madhe në media e deri sa të vijë dita e madhe ne jemi gjithë sy e veshë për të rejat më të fundit nga çifti.

Leave a Reply