Nuk priti për të provuar trendin e 2021; Xhemi Shehu nuk është më as bionde as brune por…

0
61

Xhemin që në fillimet e saj e kemi parë që ka eksperimentuar me ngjyrën e flokëve gjithnjë  në bionde ose brune. Tashmë dhe pse këto dy ngjyra jënë të kundërta jemi mësuar pas kaq shumë vite që ajo është pjesë e ekranit.

Sot Xhemi ka habitur të gjithë me ndryshimin e ngjyrës së flokëve nga bionde në një nuancë të portokallisë.  Më saktë kjo ngjyrë quhet xhinxher.

Edhe modelja Gigi Hadid ndryshoi pamjen e saj duke lyer flokët pikërisht këtë ngjyrë, që mesa duket është bërë një nga trendet e 2021!

Leave a Reply